USŁUGA ABONAMENTOWA - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODÓW

W ofercie firmy Fleet Number One znajduje się również usługa dotyczącą wynajmu długoterminowego (DT) samochodów zarówno dla firm, jak i Klientów indywidualnych dla których ważne jest otrzymanie elastycznej i bardzo dobrej oferty finansowej związanej z wynajmem określonego auta. Dla przedsiębiorców jest to świetna okazja do powiększenia posiadanej floty pojazdów. Okres wynajmu długoterminowego w firmie Fleet Numeber One to czas od 1 roku do 5 lat.

Abonament we Fleet Number One daje możliwość przedsiębiorcom możliwość ograniczenia kosztów i skorzystania z formy outsourcingu. Dzięki powierzeniu naszej firmie zadań operacyjnych, które to nie są bezpośrednio powiązane z główną działalnością Państwa firmy, można oszczędzić na zatrudnieniu pracowników i na czasie. Ta forma współpracy cieszy się dużą popularnością na całym świecie.

W ramach proponowanej usługi samochód wypożyczany jest np. w pięcioletnim abonamencie, zastępując tym samym formę klasycznego leasingu, czy też kredytowania zakupu auta. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania nasz Klient opłaca jedynie miesięczną zryczałtowaną stawkę abonamentu, która została ustalona przy zawieraniu umowy oraz koszty paliwa. Uiszczając miesięczne koszty wypożyczenia w ramach najmu długoterminowego w firmie Fleet Number One Klient nie musi już martwić się o dodatkowe opłaty związane z serwisowaniem pojazdu, ubezpieczeniem, sezonową wymianą opon, ich zakupem, czy też przechowywaniem.

Dokonując abonamentowego wypożyczenia auta, po wcześniejszej analizie potrzeb Klienta, proponowane jest najlepsze dla niego rozwiązanie: model, marka, parametry silnika, dodatkowe wyposażenie, jak również limit kilometrów i czas trwania umowy. Warto zaznaczyć, iż Klienci firmy Fleet Number One są zadowoleni z faktu, że mogą dokonywać zmiany w limicie kilometrów oraz okresie wypożyczenia w trakcie trwania umowy.

Nasi Klienci wybierający umowę abonamentową mają zagwarantowane:

24 godzinną pomoc techniczną poprzez infolinię

Pomoc w przypadku zdarzenia drogowego oraz auto zastępcze

Cały zakres pakietu ubezpieczeniowego: OC, AC, NNW

Pełen serwis techniczny w trakcie trwania umowy

Sezonową wymianę opon oraz ich przechowywanieWymiana jest dokonywana w czasie i miejscu ustalonym przez Klienta

Dzieki wybraniu długoterminowej usługi wynajmu auta (abonamentu) w naszej firmie - Fleet Number One, przedsiębiorca posiada przewidywalne koszty związane z utrzymaniem swojej floty samochodów oraz zapewnienie stałej mobilności. Dzięki proponowanemu rozwiązaniu nie musi angażować dodatkowych środków kapitałowych, a dzięki stałym kosztom Klient może dokładnie zaplanować wydatki związane z flotą samochodową w bilansie swojej firmy.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który myśli rozwoju firmy, optymalizacji kosztów i nie chce angażować swojego kapitału, przygotowane przez nas rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie!

Dysponując autem z naszej Floty Numer 1, dzięki wynajmowi długoterminowemu nie musisz myśleć o terminach przeglądów, o oponach, ubezpieczeniu i innych kwestiach związanych z eksploatacją auta. Wystarczy, że zapewnisz mu paliwo, a o resztę zadbamy my. Również Twoi kierowcy wiedząc o 24 godzinnej pomocy technicznej będą czuli się komfortowo.

Klientom korzystającym z Abonamentu - usługi wynajmu długoterminowego zapewniamy:

 • Natychmiastowy dostęp do aut przedkontraktowych;
 • Dokonanie analizy i wybór najlepszej oferty dla każdego Klienta;
 • Profesjonalne przygotowanie umowy;
 • Stałe koszty finansowania pojazdu;
 • Pełny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych;
 • Zabezpieczenie kompleksowego serwisu wynajmowanych aut;
 • 24 godzinny dostęp do infolinii z assistance;
 • Przygotowanie likwidacji powstałych szkód komunikacyjnych na terenie Polski;
 • Zapewnienie sezonowej wymiany opon oraz ich przechowywanie. Wymiana jest dokonywana w czasie i miejscu ustalonym przez Klienta;
 • Podstawienie pojazdu zastępczego w przypadku problemów z funkcjonowaniem wynajmowanego samochodu;
 • Ujęcie kosztów w fakturze zbiorczej.

Wyślij zapytanie dotyczące abonamentu

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest FLEET NUMBER ONE SP. Z O.O., AL. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@fn1.eu.