FiveStars: oferta VIP dla FIRM

Samochód jest dla wielu ludzi elementem budowania wizerunku swojego oraz firmy, którą reprezentują i bardzo często przywiązują dużą wagę do pojazdu, którym się poruszają. Auto musi być niezawodne, wygodne, ale przede wszystkim musi się dobrze prezentować.

W usłudze FiveSTARS dla klientów VIP firma Fleet Number One proponuje wynajem samochodów luksusowych marek wraz z kierowcą. Realizujemy również indywidualne zamówienia specjalne dotyczące samochodów w klasie premium dla firm i osób prywatnych. Wypożyczanie samochodów osobowych dokonywane jest z zastosowaniem zasady door-to- door, z której korzystają zarówno Zarządy firm przy obsłudze flotowej, jak i Klienci indywidualni. Zajmujemy się każdym problemem związanym z funkcjonowaniem floty naszych Klientów.

Jeśli cenisz sobie komfort i najwyższą jakość usług - to oferta dla Ciebie!

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego masz pewność otrzymania usługi dokładnie takiej, jakiej oczekujesz! Zapewnimy Ci na pełen komfort i oszczędność czasu. Zawsze możesz zgłaszać wszystkie uwagi do naszej obsługi. Możesz wybrać czas trwania usługi, a także zmienić go w trakcie użytkowania samochodu. Postaw na elastyczność, którą będziesz mieć wybierając usługi naszej firmy!

Nasza wypożyczalnia aut luksusowych w ofercie FiveSTARS to najwyższa jakość świadczonych przez nas usług, a wynajem aut luksusowych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Jeśli podróżujesz dużo, a podczas podróży musisz załatwiać wiele spraw lub potrzebujesz czasu na relaks – możesz wynająć pojazd wraz z kierowcą, który będzie do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował.

Fleet Number ONE posiada nowe samochody premium uznanych marek i działa w usłudze FiveSTARS na zasadzie door-to-door, dlatego zawsze będziesz mógł zaoszczędzić swój cenny czas. Stawiamy na Twoją wygodę! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o naszej ofercie, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Specjalne programy flotowe: Jeśli tego potrzebujesz – możesz zamówić flotę dla Zarządu swojej firmy, wszystko zależy od tego, co jest Ci potrzebne, my się dostosujemy i stworzymy dla Ciebie atrakcyjny kontrakt!

Proponujemy dopasowany program flotowy skrojony na potrzeby danego przedsiębiorstwa, uwzględniający jego oczekiwania. Wynajem samochodów dla firm za każdym razem poprzedza dokładna analiza, która pozwala nam na przygotowanie oferty dopasowanej do działalności Klienta.

Program Affinity: Współpracujesz z ludźmi, których chcesz wyróżnić i docenić? Chętnie Ci w tym pomożemy. Najem aut dla pracowników to specjalna oferta, w której modele pojazdów zostały podzielone zgodnie z poszczególnymi szczeblami w przedsiębiorstwie. Dodatkowo koszty wypożyczenia mogą być częściowo lub w całości pokryte przez pracodawcę. Dużym udogodnieniem jest również gwarancja wymiany auta pracownika na nowe co 12 miesięcy.

Klienci VIP dodatkowo mają zapewnione:

Pojazdy z najwyższej klasy premium

Kierowcę do dyspozycji

Zapewnienie pełnej mobilności

Zapewnienie obsługi door to door

Spersonalizowane zamówienie

Wyślij zapytanie dotyczące wynajmu samochodu w ofercie VIP

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest FLEET NUMBER ONE SP. Z O.O., AL. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt z nami: info@fn1.eu.